Blog

AnasayfaHaberlerOfis Bölme Duvar Sistemleri

Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Ofis bölme duvar sistemleri hem kısa hem tavana kadar olan iki ayrı sistemi bulunmaktadır.

Ofis odalarınızı genişletmek, küçültmek veya çalışanlara yer ayırmak ya da çalışanları ayırmak için kullanılan modüler bölme duvar sistemleri, dinamik, kullanışlı ve kolaylıkla yönlendirilebilen yapısıyla çalışanlara kaliteli uygun ortamı sunabilirsiniz.

Ofis bölme duvar sistemi ile çalışanlara uygun iş ortamı sağlayabilir, bu ortamı sağlarken de iş ortamınıza ve ofisinize estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ofis bölme duvar sistemleri ile elektrik, su ,doğalgaz tesisatları, internet kabloları gibi görüntü kirliliğine sebep olacak her türlü tesisatı gizleyerek ortamın görünüm güzelliğini sağlama da yardımcı olarak daha kullanışlı hale gelmesinde size yardımcı olur.

Ofis bölme duvar sistemleri, tercih ettiğiniz istek doğrultusunda üzerinde boya, duvar kağıdı, fayans, karo gibi uygulamalarla tercih edilen estetik görünüm rahatlıkla uygulanabilir.
Ayrıca tamamen doğal malzemeden elde edildiği için hiçbir kimyasal madde, pis boya ve kir içermemektedir.

Ofis bölme duvar sistemleri, demonte olma ve taşınabilme özellikleriyle farklı hacimlerin kullanıma sunulmasında  kolaylık sağladığı gibi, aynı zaman da bu sistemler mekândaki işlev değişikliklerine de olabilecek en hızlı biçimde yanıt vererek estetik görünümüyle de mimariye katkıda bulunmaktadır.

Ofis bölme duvar sistemleri kısa zamanda mekana en az zararla monte edilir ve uzun yıllar kullanılabilir özelliğe sahiptir. Ayrıca fiyatları maliyet açısından diğer alçıpan bölme duvar sistemlerine nazaran daha uygundur ve monte edilme süresi çok daha kısadır.

Talebe bağlı olarak jaluzi de takılıp kullanılabilir. Jaluzi, iki cam arasına monte edildiğinde zarar görmez. Monoblok içerisine yerleştirilen jaluzi montajı üretim aşamasında gerçekleştirilmektedir. Jaluzi, butonlu mekanizmayla kumanda edilir ve özel tasarlanmış kanal içerisine yerleştirildiğinden dolayı görüntü tamamen kesildiğinden çalışan için istenilen saklı mekan görevini sunar.

Ayrıca ofis ortamında ki çalışma süresi hızlanmakta ve şantiye gibi tozlu ortamların olumsuz koşullarından etkilenilmemektedir.

Ferah ve aydınlık mekânlar oluşturmak amacıyla standart ebatların dışında tasarıma uygun olarak istenilen boyutlarda da üretim yapılıp hizmete sunulmaktadır.

Ofis bölme duvar sistemleri ses ve ısı yalıtımı sağlayarak uygun çalışma ortamı hazırlar. Isı yalıtımında çalışanı sıcak ve soğuktan korur. Ofis bölme duvar sistemlerinde cam kenarlarında lastik fitil kullanıldığından ses ve ısı izolasyonu sağlar. Bu sebeple ofislerde ses ve ısı yalıtımı olmasını istiyorsanız ofis bölme duvar sistemleri sizi bu isteğinize kolaylıkla ulaştırabilir.

Ofis bölme duvar sistemleri odadaki nemi dengeleyerek her iki oda içinde çalışan klima sıcaklığı ve soğukluğu bölme duvar sayesinde her iki tarafa geçerek istenilen uygun çalışma ortamını hizmetinize sunar.

 

 

 

 

 

 

POST A COMMENT

error: Content is protected !!