Blog

AnasayfaAhşap Bölme Duvar SistemleriModüler Bölme Duvar Sistemleri

Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri uzun yıllardır dünyada ve ülkemizde kullanılmakta olan bir sistemdir. Ses ve ısı yalıtımı da olması, bölme duvar sistemlerini günlük hayatta kolayca kullanılabilir kılmaktadır.

Ofis odalarınızı, evlerinizdeki odaları, salon ve diğer kullanım alanlarınızı genişletmek veya küçültmek ayırmak veya iki farklı bölüm olarak kullanmak için bölme duvar bölme sistemlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bölme duvar sistemleri içinde bulunan ısı yalıtım ürünleri sıcaktan ve soğuktan koruduğu gibi sizi tercih ettiğiniz nitelikteki uygun ortamı da sunabilir niteliktedir.

Amatörce yapılan ayırma sistemi ile ses kolayca geçirildiği gibi dayanıklılığı da o oranda azdır fakat modüler bölme duvar sistemleri sese karşı özel olarak üretilmiş olup bölme duvar profilleri sesten sizleri koruduğu gibi dayanıklı oluşuyla da uzun yıllar aynı kalitede kullanabilmenizi sağlar.

Modüler bölme duvar sistemleri tamamen doğal malzemelerden oluştuğu gibi sağlığı olumsuz etkileyecek kir pis boya veya kimyasal madde içermez.

İki oda içinde nemi dengeler, kullanılan klima sıcaklığı ve soğukluğu bölme duvar sayesinde her iki tarafa geçirerek istenilen ortamın oluşmasını sağlar.

Modüler Bölme duvar içinde bulunan ısı yalıtım ürünleri sizleri sıcaktan ve soğuktan koruyarak uygun yaşam ortamı oluşturur.

Sökülüp takılabilir yani demontable özelliği ile bölme duvar sistemlerini dilediğiniz zaman taşıyabilirsiniz.

Modüler bölme duvar sistemleri kısa ve tavana kadar olan sistemleri ile isteğe bağlı monte edilip kullanılabilir özelliktedir.

kullandığınız bölme duvar sistemleri garantili ve bu bölme duvar sistemleri yangına karşı dayanıklıdır.

Ayrıca modüler bölme duvar sistemleri fiyatları maliyet açısından diğer alçıpan bölme duvar sistemlerine nazaren daha hızlı ve daha uygundur. Kısa zamanda mekana en az zararla monte edilir ve uzun yıllar kullanılabilir.

Modüler bölme duvar sistemleri sürekli boya istemediği gibi bir kez yapılan bölme duvar yıllarca size hizmet etmeye devam edecektir.

Modüler bölme duvar sistemleri mekanı kullanışlı hale getirdiği gibi size istediğiniz estetik görünümü de sağlamaktadır. Ofis bölme duvarları elektrik, su, doğalgaz tesisatları, internet kabloları gibi görüntü kirliliğine sebep olacak her türlü tesisatı gizleyerek mekanın daha güzel görünmesini sağlar.

Ayrıca tercih ettiğiniz istek doğrultusunda  modüler Bölme duvar sistemleri üzerinde boya, duvar kağıdı, fayans, karo gibi uygulamalarla istenilen değişiklik rahatlıkla uygulanabilir.

Son olarak en önemli özelliklerinden biri de ses ve ısı yalıtımı sağlayan Modüler Bölme duvar  sistemleri binanın yükünü azaltıp,yük dengesini sağlayarak deprem riskini de azaltır.

 

 

 

 

 

 

 

 

POST A COMMENT

error: Content is protected !!