Blog

AnasayfaAhşap Bölme Duvar SistemleriAhşap Bölme Duvar Sistemleri

Ahşap Bölme Duvar Sistemleri

Ahşap bölme duvar sistemleri

Ahşap bölme duvar sistemleri, ölçüleri, modül tipleri, detayları, doğal ahşap ve kumaş gibi bir çok çeşitli ürün seçenekleriyle kişiye özel tasarımlar, fonksiyonel ve dekoratif ortamlar hazırlayan, ileri teknoloji ürünü bir sistemdir.

Yaşam alanlarınızı genişletmek veya küçültmek ayırmak veya iki farklı bölüm olarak kullanmak için ahşap bölme duvar sistemlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kullanılan mekanlarda daha fazla yaşam alanı oluşturmak ya da mekanın işlevini artırmak için, tercih edilen ahşap bölme duvar sistemleri ile hem daha fazla mekan elde edebilir hem de sunulan kaliteli ortamla mekanın verimliliği ve fonksiyonu artırabilirsiniz.

Klasik anlamda yapılan duvar yerine ahşap bölme duvar sistemleri tercih edilmesi, size rahatlığı ve şıklığı sunmakla birlikte modern bir mekan görünümü de kazandıracaktır.

Ahşap bölme duvar sistemlerini hareketli tasarımıyla evlerde kullanılmayan büyük ve geniş salonları istenilen ölçüde bölebilir, iki farklı oda olarak kullanılabilir hale getirir. Talebe göre açılıp kapatılarak hareketli yapısıyla iki farklı şekilde hizmete sunulabilir.

Ahşap bölme duvar sistemleri ile elektrik, su ,doğalgaz tesisatları, internet kabloları gibi görüntü kirliliğine sebep olacak her türlü tesisatı gizlenerek ortamın görünüm güzelliğini sağlama da yardımcı olarak daha kullanışlı hale gelmesinde size yardımcı olur.

Ahşap  bölme duvar sistemleri, tercih ettiğiniz istek doğrultusunda üzerinde boya, duvar kağıdı, fayans, karo gibi uygulamalarla istenilen estetik görünüm rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca tamamen doğal malzemeden elde edildiği için hiçbir kimyasal madde, pis boya ve kir içermez.

Ahşap bölme duvar sistemleri

Ahşap bölme duvar sistemleri ses ve ısı yalıtımı sağlayarak uygun çalışma ortamı hazırlar. Isı yalıtımında çalışanı sıcak ve soğuktan korur. Ahşap bölme duvar sistemlerinde ahşap kenarlarında lastik fitil kullanıldığından ses ve ısı izolasyonu sağlar. Bu sebeple ofislerde, evlerinizin odalarında ses ve ısı yalıtımı olmasını istiyorsanız ahşap bölme duvar istemleri ile bu isteğinize ulaşabilirsiniz.

Ahşap bölme duvar sistemleri odadaki nemi dengeleyerek her iki oda içinde çalışan klima sıcaklığı ve soğukluğu bölme duvar sayesinde her iki tarafa geçerek istenilen uygun çalışma ortamını kişiye sunar.

Ahşap bölme duvar sistemleri fiyatları maliyet açısından diğer alçıpan bölme duvar sistemlerine nazaran daha hızlı ve daha uygundur. Kurulumu kısa zamanda gerçekleşir ve mekana en az zararla monte edilerek uzun yıllar kullanılabilir.

Ahşap bölme duvar sistemleri sürekli boya istemez, bir kez yapılan bölme duvar uzun yıllar kullanılabilir niteliktedir.

Kullanılan ahşap bölme duvar sistemleri garantilidir ve yangına karşı da dayanıklıdır.

Son olarak en önemli özelliklerinden biri de ses ve ısı yalıtımı sağlayan ahşap bölme duvar  sistemleri binanın yükünü azaltarak, binanın yük dengesini sağlar ve deprem riskini de en aza indirir.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

POST A COMMENT

error: Content is protected !!